Kickboxing
dla początkujących

Opis programu:

Rozpoczynasz swoją przygodę z kickboxingiem lub pracujesz nad doskonaleniem obecnej techniki? Nasz program dla początkujących idealnie się tego sprawdzi! Opracowany został przez profesjonalistę – Tomka Sararę, dlatego stanowi źródło ogromnej wiedzy i przede wszystkim wieloletniego doświadczenia w sporcie. Nasz program zawiera zarówno część teoretyczną, jak i praktyczną stworzoną przez najlepszego kickboxera w Polsce, który znany jest nawet na arenie międzynarodowej. Zacznij swoją drogę do sukcesu z naszym profesjonalnym programem kickboxingu dla początkujących!

Program kickboxingu dla początkujących - Kompleksowa wiedza i doświadczenie!

Nasz wyjątkowy program kickboxingu dla początkujących to bogaty zbiór wiedzy, która zdobywana była na gymach oraz ringach całego świata, pod okiem profesjonalistów docenianych za ich kompetencje i sukcesy. To wszystko znajdziesz w naszym 8 tygodniowym programie wdrożenia do Kickboxingu. Nie ma znaczenia czy już wcześniej miałeś styczność z tego typu sportem, a ile przelałeś krwi i potu na ringach. Uwierz nam, że z pewnością dowiesz się rzeczy, o których wcześniej nie miałeś pojęcia. 

Zacznij przygodę z kickboxingiem z naszymi planami treningowymi, dzięki którym wiele się nauczysz. Wszystkie ćwiczenia zgromadzone są w formie 270 filmików instruktażowych,  dzięki temu będziesz mógł dowiedzieć się ,jak poprawnie wykonywać daną czynność, aby nie zrobić sobie krzywdy. Otrzymujesz dostęp do najnowszej aktualizacji programu. To aplikacja stworzona specjalnie z myślą o Tobie! Dajemy Ci możliwości, jakich nigdzie indziej nie otrzymasz. Tylko w naszym programie treningowym znajdziesz wiedzę gromadzoną aż przez 25 lat, usystematyzowaną i podaną w wygodny sposób z działami tematycznymi. A to wszystko w jednej aplikacji! Nie będzie łatwo, ale to właśnie razem z nami zrobisz formę o jakiej marzyłeś i podniesiesz swoje kompetencje w kickboxingu. 

0

Filmów

instruktażowych

0

Lat

doświadczenia

0

Dni

treningowe

0

Tygodniowy

program

Zdrowie

Wprowadzenie treningów z masą własnego ciała pozwoli w zrównoważony sposób zadbać o ruch i sprawność fizyczną

Zacznij teraz!

Atletyczne ciało

Program sprawdzi się zarówno dla osób pragnących zbudować tkankę mięśniową jak i zredukować tkankę tłuszczową.

Zacznij teraz!

Pewność siebie

Osiągnięcie wymarzonej sylwetki wraz z rozwojem osobistym pozwolą Ci poprawić pewność siebie i poprawią relacje z innymi.

Zacznij teraz!

Co zyskasz kupując nasz program?

Dostęp odnawiany co
6 miesięcy

Plan starter

9,50

/ tydzień

 • 8 tygodniowy program wdrożeniowy z Kickboxingu
 • Program zawiera część teoretyczną i praktyczną.
 • Ponad 270 filmów instruktażowych i wiele godzin filmów teoretycznych.
 • Dostęp do najnowszych aktualizacji programu
 • Zdobywana przez ponad 25 lat wiedza, usystematyzowana i podana w wygodny sposób działami tematycznymi.
 • Rozbudowane i złożone akcje
 • Zaawansowane techniki bokserskie i kickboxerskie
 • Gotowe do wdrożenia, krok po kroku wyjaśnione najgroźniejsze akcje, które sam wykorzystuje.

Plan premium

10,3

/ tydzień

 • 8 tygodniowy program wdrożeniowy z Kickboxingu
 • Program zawiera część teoretyczną i praktyczną.
 • Ponad 270 filmów instruktażowych i wiele godzin filmów teoretycznych.
 • Dostęp do najnowszych aktualizacji programu
 • Zdobywana przez ponad 25 lat wiedza, usystematyzowana i podana w wygodny sposób działami tematycznymi.
 • Rozbudowane i złożone akcje
 • Zaawansowane techniki bokserskie i kickboxerskie
 • Gotowe do wdrożenia, krok po kroku wyjaśnione najgroźniejsze akcje, które sam wykorzystuje.
 • Poradnik odżywiania to kompendium wiedzy zdobywanej przez lata.
 • Nie powtarzaj błędów początkujących – skorzystaj z systemu, który pozwoli Ci w łatwy sposób dopasować żywienie do swoich celów.

PROGRAMY DOSTĘPNE NA PLATFORMIE ONLINE

Często zadawane pytania:

Program przeznaczony jest dla każdej osoby, która chciałaby rozpocząć lub rozwinąć swoją wiedzę i umiejętności związane ze sportami walki. Całość została przygotowana i oparta na moich wieloletnich doświadczeniach, które zdobywałem na wielu ringach i pod okiem najlepszych na świecie trenerów. Wiedza została przedstawiona w wygodny i nowoczesny sposób. Razem przejdziemy przez wiele treningów, które pokazane są jako podzielone zadania w formie wielu filmów wideo. Zależało mi aby mimo wszystko zachować klimat treningów na sali. Mam nadzieję, że sprostałem zadaniu!

Wiedza, a zwłaszcza ta, która przekazana jest w głównym programie podstawowym teoretycznym to esencja moich doświadczeń. Sporadycznie podczas prowadzonych przeze mnie seminariów zdarza się pokazać ułamek tego co tutaj skompletowaliśmy wraz z całym zespołem w kilku godzinny i nowoczesny materiał. Jak często powtarzam od ulicznej akcji robota fightera różnią szczegóły, w tym programie zwracam szczególną uwagę na detale, także nawet najbardziej wytrawny fighter znajdzie tu coś dla siebie.

Moim celem jest dodawanie jednego programu miesięcznie. Każdy taki program będzie trwał co najmniej 3-4 miesiące. Poza programami ogólnymi pojawią się programy ukierunkowane na doskonalenie konkretnej techniki. Każdy program kierunkowy, który przygotowuje pozwoli Ci przeprawić się od samych podstaw do naprawdę bardzo zaawansowanych technik, które będą Ci towarzyszyć wraz ze mną aż nie opanujesz ich do perfekcji. Takie tempo publikacji nowych treści pozwoli w ciągu kilku miesięcy zbudować dla Ciebie bazę wielu treningów, które będziesz mógł dopasowywać do siebie zgodnie z własnym tempem i umiejętnościami.

Przede wszystkim czas na jaki wiążesz się ze mną, a im dłuższy czas naszej współpracy tym lepsze warunki mogę Ci zaproponować

Przede wszystkim. Program budowany był z myślą o używaniu go właśnie z komórki w dowolnym miejscu na świecie.

W każdej chwili.